EEE1.jpgV druhém utkání sezóny bylo soupeřem SC Inferno Praha. Zápas byl sehrán na hřišti v Kunraticích.
Jak zhodnotit tento zápas? Čakovice byly v prvním poločase výrazně lepším týmem, který si během první půle vypracoval nejméně pět gólových šancí.Jak nedopravit míč do prázné brány, případně nevstřelit branku z velmi dobrou střelecké pozice - v tom vynikl jinak velmi dobře hrající Machata.V průběhu prvního poločasu se přidali k Machatovi v soutěži "jak netrefit branku" Karas a Mihalík. Druhý poločas - začátek z říše snů. Ve 48. minutě se konečně dočkal Machata a poslal Čakovice do vedení.Vedení však netrvalo ani deset minut. Domácích hráč využil velké nepozornosti obrany, šel sám na bránu a brankář Hubený neměl šanci - bylo vyrovnáno. V 62. minutě mohli vidět fanoušci Čakovic lahůdku.Velmi rychlý Mihalík dostal do běhu míč a přes zoufalé snahy dvou protihráčů utekl obráncům a střelou podél brankáře
zajistil Čakovicím vedení. Jenže ta koncentrace čakovických.Ani ne minutu po vstřelení branky zahráli domácí standartní situaci a centr, který prošel přes cele pokutové území na zadní tyč si srazil do vlastní sítě Hlavata. Zápas skončil "plichtou" 2:2.
Je třeba řící, že naše mužstvo mělo s tímto soupeřem velkou příležitost získat 3 body. Šanci však trestuhodně promarnilo. Škoda.


Rozhodčí : Opočenský - Poustka, Šťástka