Kapitán a manažer čakovických v jedné osobě Mivoj nechal bohorově „sedět na tribuně“ čakovickou stálici Michala „Mika“ Hüttla i nové posily Kubu Švece a Honzu Duspivu. Vysvětlení k tomuto kroku podal tak jak je jeho dobrým zvykem naprosto demokraticky „držte huby hraju já a vy dva (dívajíc se na Jirku s Petrem) budete dělat body a já to nakonec rozhodnu“, přičemž se smál na celé kolo.

Jeho slova ani chování zpočátku nikdo nechápal, ale samotný zápas opět ukázal šílenost jeho rozhodnutí.

Ve čtyřhře Petr s Jirkou zvítězili 3:1, když především Jirka si od 2.setu uvědomil, že vzhledem ke své „formě“ bude nejlepší Petrovi moc nepřekážet a pouze jej chválit. Tedy hlavně díky Petrovi se čakovičtí ujali vedení 1:0. V dalším zápase si george po tvrdém boji poradil s Budínem 3:2 na sety, když rozhodně v tomto zápase nebyl lepší, ale šťastnější. Na vedlejším stole po vyhraném 1. setu prohrál mivoj se Šulcem 3:1. jak , ale důležitý byl tento vyhraný set v tu dobu nikdo kromě mivoje, který se na oko rozčiloval, nechápal. Zápas postupně gradoval, kdy body za čakovické přidávali tak jak mivoj před zápasem rozhodl George s Petrem až ke stavu 5:3 pro čakovické. V tuto chvíli George prohrál s Jakubcem 2:3 a celkový stav byl 5:4 na body a 18:15 na sety pro čakovické. K vítězství tak stačil jediný set,
o který bojoval mivoj s plzeňským Hochem. V zápase, kdy mivoj promarnil vedení 8:4 ve 2. setu, zvítězil Hoch 3:0 a došlo na počítání míčků. George s Petrem se raději z obavy z výsledku odebrali do šatny jen mivoj naprosto v klidu a se smíchem povzbuzoval soupeře se slovy „jen si to spočítejte já to měl pod kontrolou a věděl jsem kolik potřebuju balonů“. Po následném počítání bylo nutné mu dát za pravdu, neb čakovičtí v dramatickém zápase nakonec zvítězili o „jistých“ 7 míčků, což mivoj doprovodil prupovídkou „vím kam jsem si vás mohl pustit a říkal jsem, že to rozhodnu a udělám nejdůležitější míče“.

Nutno dodat, že zápas se odehrál v krásné atmosféře, kterou si čakovičtí nenechali zkazit ani „hodným plzeňským dědečkem“, který jak již je jeho „dobrým“ zvykem viděl vše naprosto objektivně a správně ve prospěch domácích a pro hosty měl slova chvály „pražský kurvy to jste vy , to jste vy“.

Závěrem je nutné dodat, že tolik proslavené šílené mivojovi taktiky neustále vychází a panují tak obavy koho mivoj nechá sedět příště. Asi to bude Petr, protože hrál nejlépe.